MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Skrivbordsstol 10504004
nr 1050 4004
Skrivbordsstol
sent 1800-tal
Kondition: bruksslitage
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 augusti 2016
kl 19:11:26
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr